2020-04-26

Proponuję i bardzo zachęcam, aby wszyscy w swoich domach, w gronie rodziny, przeczytali fragment Pierwszego Listu św. Piotra Apostoła (1P 1, 3-9). Bardzo dobitnie wyjaśni nam nasze miejsce na tym świecie, wskaże Ojczyznę, która na nas czeka, skarby, które Bóg dla nas przygotował i dla nas strzeże, ale też wyjaśni nam dlaczego droga do nieba jest tak wyboista.

Kochani, pamiętajcie, że czytanie Pisma Świętego to rozmowa z Bogiem, podczas której przemawia do nas On sam.

Ks. Proboszcz Zygmunt Hopciaś

2020-04-22

Pieśń „Przychodzisz, Panie, mimo drzwi zamkniętych” w wykonaniu scholi Niebo w Piekielniku

2020-04-19

Jak wszystkim wiadomo od poniedziałku 20 kwietnia wchodzą nowe regulacje w związku z epidemią.

Ponieważ przepisy przewidują, że na piętnastu metrach kwadratowych świątyni może się znajdować jedna osoba, w naszym kościele parafialnym we Mszy św. może jednocześnie uczestniczyć dwadzieścia pięć osób.

Jestem bardzo zbudowany dotychczasową postawą naszej parafii. Chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować.

Mam głęboką nadzieję, że zrozumiałe w obecnej sytuacji obostrzenia jedynie wzmogą tęsknotę za Świętymi Sakramentami i umocnią religijność w naszej parafii.

Ks. Proboszcz Zygmunt Hopciaś

< 1 ... 3 4 5 6 7 ... 168 >