Ogłoszenia na 29 Niedzielę Zwykłą – 17 października 2021 r.

Poniedziałek  – Święto św. Łukasza Ewangelisty.

Środa – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej.

Piątek – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego.

2. W dniach 22 – 24 października w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbędzie się XXIV Festiwal Piosenki Religijnej na Orawie „Stabat Mater”. W niedzielę, 24 października o godz. 15:00 koncert laureatów.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rychlikowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rychlikowej: Krzysztof Kołodziej, Halina Szczerba, Stanisław Okarmus, Aniela Wesołowska, Halina Dziubek, Władysław Kojda.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rychlikowej:  Halina Siodłak, Krystyna Szymusiak, Ewa Szymusiak, Rafał Szymusiak, Janina Szczerba, Danuta Wesołowska.