Ogłoszenia na 26 Niedzielę Zwykłą – 26 września 2021 r.

1. Od jutra Msze św. wieczorne o godz. 17:00.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana.

Wtorek  – wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Środa – Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

Czwartek – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. Spowiedź przed pierwszym piątkiem w godz.: 15:30 – 17:00 .

Piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, doktor Kościoła. Pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od 800, spowiedź: 15:30 – 17:00. Również w tym dniu tym dniu rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe. W dni powszednie o godz. 1700, w niedziele o 1530.

Sobota – wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

Niedziela – na Mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie różańca dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św.   Po Mszy św. procesja różańcowa.

O przygotowanie kapliczek prosimy: I kapliczka – rola Smutkowa,  II kapliczka – rola Wójtowa,  III kapliczka – rola Żydowa, IV kapliczka – rola Bryjowa.

Zachęcam do licznego udziału, szczególnie Róże Żywego Różańca. W związku z tym proszę o zaangażowanie się w przebieg tej uroczystości, do niesienia feretronów: Matki Bożej i św. Józefa, zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Do udziału w procesji zapraszam także klasy 7, 8 Szkoły Podstawowej oraz do niesienia feretronu św. Stanisława Kostki. Radnych z Rady Parafialnej proszę o niesienie chorągwi.

3. W drugi piątek każdego miesiąca o godz. 17:00 – Msza św. dla kandydatów do bierzmowania.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Malatowej.

5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Malatowej: Halina Pawlak, Bożena Kluska, Mariola Szymusiak, Stanisława Wesołowska, Anna Wesołowska.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Malatowej:  Małgorzata Gut, Marcin Gut, Anna Bielańska, Jadwiga Gaździńska, Władysław Błachuta.