Ogłoszenia na 24 Niedzielę Zwykłą –12 września 2021 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

Wtorek  – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 1700 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie Msza św.

Środa  – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa. Po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.

Sobota – Święto Świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII, VIII.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Sołtysiej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Malatowej: Elżbieta Stafira, Halina Król, Krystyna Zapotoczna, Celina Wesołowska, Renata Wesołowska.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Malatowej:  Maksymilian Stafira, Janina Serwińska, Monika Serwińska, Ewelina Serwińska, Monika Brynkus.