Ogłoszenia na 24 Niedzielę Zwykłą – 13 września 2020 r.

1. Dzisiaj XXVIII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.  O godz. 11.30 Msza św. w intencji rodzin i małżeństw naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. Również dzisiaj rozpoczyna się X Tydzień Wychowania.

2. Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek  – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 1730 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie Msza św.

Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Środa – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami.

Piątek – Święto Świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. Trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. wieczorną – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII, VIII.

Niedziela – Dzień Środków Społecznego Przekazu.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom roli Malatowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Malatowej: Małgorzata Bachleda, Barbara Januszczak, Janina Pawlak, Ewa Orłowska, Helena Chwistek.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Malatowej: Sylwia Janiczak, Krystyna Lenart, Maria Lenart, Halina Gaździńska, Halina Pawlak.