Ogłoszenia na 16 Niedzielę Zwykłą – 19 lipca 2020 r.

Środa  – Święto św. Marii Magdaleny.

Czwartek – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

Piątek – wspomnienie św. Kingi. Od godz. 800 odwiedziny chorych przed odpustem.

Sobota – Święto Świętego Jakuba Apostoła, odpust w naszej parafii. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Grzegorz Łomzik, proboszcz parafii Jabłonka-Bory. Porządek Mszy św.: 800, 1100 – uroczysta suma odpustowa, po południu o godz. 1500 – Msza św. w intencji kierowców, następnie błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

Niedziela – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Odpust w Chyżnym, suma odpustowa o godz. 1100.

2. Spowiedź przed odpustem – od poniedziałku do piątku w godzinach od 17 do 18.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Leligdonowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Leligdonowej: Jan Czepiel, Stefania Kołodziej, Katarzyna Siodłak, Barbara Trzop, Aleksandra Chlebek.

5. W czwartek na godz. 9  zapraszamy do sprzątania kościoła na odpust parafian z roli Leligdonowej:  Paulina Oskwarek, Brygida Śmiech, Zofia Śmiech, Halina Barnaś, Monika Barnaś, Helena Chlebek, Stanisława Saguła, Zofia Maśnica, Anna Tarłowska, Kinga Jagieło.