Ogłoszenia na 15 Niedzielę Zwykłą – 12 lipca 2020 r.

Poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Msza św. rano o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych oraz o błogosławieństwo Boże /zam. Urbar/

Środa  – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej). Odpust w Zubrzycy Dolnej, suma odpustowa o godz. 1100.

Również w tym dniu w naszym kościele rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością św. Jakuba Apostoła, patrona naszej parafii.

Piątek – trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Bryjowej i Leligdonowej.

3. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Leligdonowej:  Bartłomiej Barnaś, Danuta Szczęch, Małgorzata Barnaś, Lucyna Sivekova, Grażyna Małysa.

4. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Leligdonowej: Maria Bielańska, Rafał Bielański, Anna Wójcik, Henryka Barnaś, Bernadeta Czepiel.