Ogłoszenia na Uroczystość Najświętszej Trójcy – 7 czerwca 2020r.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi, Królowej.

Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Porządek Mszy św. 730, 930 -  z procesją, 1600. Proszę o przygotowanie ołtarzy parafian z następujących ról: I – ołtarz /rola Smutkowa, II – ołtarz /rola Wójtowa/, III – ołtarza /rola Żydowa/, IV – ołtarz /rola Bryjowa/. Procesja w okrawie Bożego Ciała codziennie o godz. 1800.

Piątekwspomnienie bł. Ks. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika.

Sobota wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Żydowej.

3. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Żydowej: Andrzej Kąś, Jan Kąś, Marek Lenart, Stanisław Szczerba, Zbigniew Król, Teresa Bielańska.

4. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Bryjowej: Monika Spiszak, Krystyna Jędraszczak, Helena Śmiech, Stanisława Szymusiak, Adrian Kotlarczyk.