Ogłoszenia na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 2018 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po Mszy św. o godz. 1130 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Środa – po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – Święto Świętego Andrzeja, Apostoła.

Sobota – Msza św. wieczorna w intencji próśb i podziękowań. Po Mszy św. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

Niedziela – rozpoczynamy okres Adwentu. Na Mszy św. o godz. 930 odbędzie się obrzęd poświecenia opłatków i wieńca adwentowego. O godz. 1500 zapowiedział wizytę w naszym kościele św. Mikołaj.

3. Poświęcenie medalika dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się w sobotę, 8 grudnia na Mszy św. o godz. 1000.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rzepkowej.

5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Anna Nowak, Jadwiga Chlebek, Anna Malec, Tomasz Malec, Anna Gut.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Stanisława Omylak, Piotr Dziubek, Paweł Dziubek, Zofia Dziubek, Helena Krzysztofiak.