Ogłoszenia na 33 Niedzielę Zwykłą – 18 listopada 2018 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Drugi Światowy Dzień Ubogich. Po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Poniedziałek – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.

Wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

Środa – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek –  wspomnienie św. Cecylii, męczennicy.

Sobota – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po Mszy św. o 1130 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Również w tym dniu po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie Zespołu Charytatywnego.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rokickiej i Rzepkowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Krzysztof Wójcik, Jan Brząkała, Roman Brząkała, Józef Brząkała, Andżelika Kozieł.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Teresa Zborek, Mieczysław Król, Jan Król, Monika Świętek, Krystyna Chlebek.