Ogłoszenia na 30 Niedzielę Zwykłą – 28 października 2018 r.

Środa – w godz.: 1500 – 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Róże Żywego Różańca. Również w tym dniu spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych:  1500 – 1700.

O godz. 1700 odmówimy najpierw Różaniec, a następnie Msza św.

Czwartek –  Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św.: 730, 930, 1130.  O godz. 1400 – Nieszpory i procesja na cmentarz. Po procesji Msza św.

Piątek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny).

Msze św. 800,  900 – z procesją na cmentarz. Msza św. wieczorna o godz. 1700.

Sobota – X memoriał pamięci animatora śp. Grzegorza Wesołowskiego. O godz. 900 – Msza św. w naszym kościele. Msza św. wieczorna w intencji próśb i podziękowań. Po Mszy św. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

2. Chrześcijańskim obowiązkiem jest pamięć o zmarłych wyrażona modlitwą, ofiarą Mszy św. i nawiedzeniem cmentarzy. W pierwszych ośmiu dniach listopada można zyskać odpust zupełny dla dusz cierpiących w czyśćcu. Musimy wypełnić stałe warunki zyskania odpustu: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., modlitwa w intencjach Ojca św., pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie dowolnej modlitwy za zmarłych.

3. W dniach 2 – 8 listopada pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy odmawiać różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rokickiej.

5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rokickiej: Maria Szymala, Andrzej Szymala, Zofia Pawlak, Anna Stopka, Helena Ordyś.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rokickiej: Roman Maśnica, Jan Pawlak, Barbara Chowaniec, Sebastian Chowaniec, Barbara Czyż.