Ogłoszenia na 26 Niedzielę Zwykłą – 30 września 2018 r.

1. Od jutra Msze św. wieczorne o godz. 1700.

Poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, doktor Kościoła. W tym dniu  rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe. W dni powszednie o godz. 1700, w niedziele o 1530.

Wtorek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

Czwartek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Spowiedź: 1530 – 1700.

Piątek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od godz. 800, spowiedź:  1530 – 1700.

Sobota – po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

Niedziela – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. Na Mszy św. o godz. 1130 poświęcenie różańca dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św. Po Mszy św. procesja różańcowa. O przygotowanie kapliczek prosimy: I kapliczka – rola Smutkowa,   II kapliczka – rola Wójtowa,  III kapliczka – rola Żydowa, IV kapliczka – rola Bryjowa.

Zachęcam do licznego udziału, szczególnie Róże Żywego Różańca. W związku z tym proszę o zaangażowanie się w przebieg tej uroczystości, do niesienia feretronów: Matki Bożej i św. Józefa, zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Do udziału w procesji zapraszam także klasy 7, 8 i 3 Gimnazjum oraz do niesienia feretronu św. Stanisława Kostki. Radnych z Rady Parafialnej proszę o niesienie chorągwi.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rychlikowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rychlikowej: Krzysztof Kołodziej, Halina Szczerba, Stanisław Okarmus, Aniela Wesołowska, Halina Dziubek, Władysław Kojda.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rychlikowej: Halina Siodłak, Krystyna Szymusiak, Ewa Szymusiak, Rafał Szymusiak, Janina Szczerba, Danuta Wesołowska.