Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 2 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 1500 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. wieczornej odbędzie się obrzęd przyjęcia nowych osób do „Dzieła Duchowej Adopcji”. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańca. Osoby podejmujące się uczestnictwa w Duchowej Adopcji proszone są o zgłoszenie się do zakrystii przed Mszą św.

Środa – po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa w intencji Ojczyzny

Piątek – wspomnienie św. Marcina I, papieża i męczennika

Sobota – godz. 900 próba liturgiczna dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.

Niedziela – 3 Niedziela Wielkanocna. W tym dniu rozpoczyna się 10 Tydzień Biblijny. Na Mszę św. o godz. 930 zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. wraz z rodzicami.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Wójtowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Marzena Handzel, Iwona Szczerba, Anna Szczerba, Zofia Pawlak, Helena Siodłak.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Anna Nowak, Leona Orawiec, Anna Madziar, Stanisław Krupa, Beata Krupa.