Ogłoszenia na Poniedziałek Wielkanocny – 2 kwietnia 2018 r.

Środa – rozpoczęcie peregrynacji Figury Św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na Górze Gargano. Święty Michał Archanioł najważniejszy spośród aniołów, obdarzony jest przez Boga szczególnym zaufaniem. Jest uważany za anioła sprawiedliwości i sądu, łaski i zmiłowania. O godz. 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 1830 powitanie Figury a następnie Msza św. O godz. 2100 Apel Jasnogórski z procesją.

Czwartek  – drugi dzień Peregrynacji Figury Św. Michała Archanioła rozpoczniemy  Mszą św. o godz. 800, następnie Koronka do św. Michała Archanioła. O godz. 1000 Msza św. dla chorych. O 1400 konferencja dla Róż Różańcowych i modlitwa różańcowa. O godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwo dzieci. Godz. 1800 Msza św. z modlitwą wstawienniczą i Akt Zawierzenia parafii Świętemu Michałowi Archaniołowi i pożegnanie Figury.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od  800, spowiedź: 1700 – 1800.

Sobota – Msza św. wieczorna w intencji próśb i podziękowań. Po Mszy św. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

Niedziela Miłosierdzia Bożego – niech ta niedziela będzie przypomnieniem dla każdego z nas, byśmy w naszej codziennej modlitwie z ufnością upraszali miłosierdzie Boga dla siebie i całego świata.  O godz. 1500 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Również w tym dniu rozpoczyna się 74 Tydzień Miłosierdzia.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Smutkowej.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Helena Szuba, Szymon Szuba, Ewa Szymusiak, Stanisław Wacławiak, Danuta Lenart.

4. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Anna Siodłak, Donata Jaróg, Monika Wójcik, Łukasz Siodłak, Stanisław Zborek.