Ogłoszenia na Poniedziałek Wielkanocny – 22 kwietnia 2019 r.

Środa – po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota – godz. 900 próba liturgiczna dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.

Niedziela Miłosierdzia Bożego – niech ta niedziela będzie przypomnieniem dla każdego z nas, byśmy w naszej codziennej modlitwie z ufnością upraszali miłosierdzie Boga dla siebie i całego świata.

Na Mszę św. o godz. 930 zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. wraz z rodzicami.

O godz. 1500 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Również w tym dniu rozpoczyna się 75 Tydzień Miłosierdzia.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Wójtowej.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Anna Nowak, Marek Orawiec, Anna Madziar, Beata Krupa, Krzysztof Krupa.

4. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Wójtowej: Czesław Lenart, Ewa Śmiech, Aleksandra Komperda, Benedykt Wesołowski, Anna Głodziak.