Ogłoszenia na 28 Niedzielą Zwykłą – 13 października 2019 r.

1. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy!”.
  2. Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie o godz. 1700, w niedziele o 1530.

Wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktor Kościoła.

Środa – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

Piątek – Święto Świętego Łukasza, Ewangelisty. Odpust w Lipnicy Wielkiej, suma odpustowa o godz. 1100. Trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Niedziela – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa. Również w tym dniu odpust ku czci św. Jana Pawła II w Podsarniu. Suma odpustowa o godz. 1130

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rychlikowej.

5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rychlikowej: Krzysztof Kołodziej, Halina Szczerba, Stanisław Okarmus, Aniela Wesołowska, Halina Dziubek, Władysław Kojda.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rychlikowej: Halina Siodłak, Krystyna Szymusiak, Ewa Szymusiak, Rafał Szymusiak, Janina Szczerba, Danuta Wesołowska.