Ogłoszenia na 5 Niedzielę Wielkanocną – 15 maja 2022 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9:00 nasza parafia przeżywa Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci klasy trzeciej. Dzieciom, które przyjęły komunię życzymy przyjaźni z Panem Jezusem na całe życie. W najbliższy „biały tydzień” dzieci przychodzą na Nabożeństwo Majowe na godz. 18:00. Zapraszamy również rodziców, by towarzyszyli swoim dzieciom w drodze do Jezusa i z Jezusem.

2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.

Czwartek – godz. 17:00 próba liturgiczna dla dzieci przed rocznicą I Komunii św.

Piątek – trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota – 17 do 18  spowiedź dla dzieci przed rocznicą I Komunii św.

Niedziela – na Mszy  św. o 9:30  rocznica Pierwszej Komunii św.

3. Jutro po Mszy wieczornej zapraszamy do sprzątania parafian z roli Wójtowej: Józef Zarosiak, Danuta Nędza, Barbara Kożuch, Małgorzata Makuch, Sabina Podczerwińska.

4. W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła rodziców dzieci obchodzących rocznicę I komunii św.