Ogłoszenia na 19 Niedzielę Zwykłą – 12 sierpnia 2018 r.

Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

Wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

Środa – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Porządek Mszy św.: 730, 930, 1130, 1600.  Po każdej Mszy św. – poświęcenie ziół i kwiatów. W Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej o godz. 1130 – Msza św. której przewodniczył będzie ks. Abp. Marek Jędraszewski.

Czwartek – wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla. Odpust w Lipnicy Małej, suma odpustowa o godz. 1100.

Piątek – Święto św. Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej. Trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Sołtysiej.

3. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Sołtysiej: Helena Kowalska, Józef Smorek, Maria Kowalska, Aniela Szymala, Anna Tomasik.

4. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Sołtysiej:  Aneta Tomasik, Władysław łabuda, Marzena Łabuda, Janina Plaszczak, Maria Szczepaniec.