Ogłoszenia na 12 Niedzielą Zwykłą – 23 czerwca 2019 r.

1. Zapraszamy codziennie na Mszę św. wieczorną połączoną z procesją Najświętszego Sakramentu w oktawie Bożego Ciała.

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w Orawce, suma odpustowa o godz. 1100.

Czwartek – odpust w Jabłonce, ku czci NMP Nieustającej Pomocy, suma odpustowa o godz. 1100. Msza św. wieczorna z procesją na zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków.

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w Lipnicy Wielkiej, suma odpustowa o godz. 1100. Msza św. wieczorna z odmówieniem aktu wynagrodzenia NSPJ. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św.: 800, 1000, 1800.

Niedziela – odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy w Harkabuzie. Suma odpustowa o godz. 1130. W naszym kościele na Mszy św. o godz. 1130 - zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Bryjowej.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Bryjowej:  Małgorzata Federak, Mateusz Federak, Ewa Szymusiak, Artur Szczerba, Danuta Szczerba.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Bryjowej: Józef Otrębiak, Jan Tomasik, Bogusława Bosak, Maria Oskwarek, Małgorzata Król.