Ogłoszenia na 29 Niedzielę Zwykłą – 21 października 2018 r.

1. Od jutra Tydzień Misyjny, którego tegorocznym hasłem jest:  „Pełni ducha i posłani”.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II. W Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie o godz. 1700 – Msza św. z procesją światła.

Niedziela – Uroczystość poświęcenia kościoła własnego. Na Mszy św. o godz. 930 błogosławieństwo kandydatów na ministrantów. Na Mszy św. o godz. 1130 obrzęd przyjęcia dzieci do wspólnoty Żywego Różańca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczyste Te Deum.

3. W dniach 26 – 28 października w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbędzie się XXII Festiwal Piosenki Religijnej na Orawie „Stabat Mater”. W niedzielę, 28 października o godz. 1500 koncert laureatów.

4. Zachęcamy do uporządkowania grobów na naszym cmentarzu.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z roli Rokickiej.

6. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rokickiej: Danuta Rokicka, Halina Jabłońska, Bożena Rokicka, Danuta Maśnica, Kinga Rokicka-Stafira.

7. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rokickiej: Janina Staszko, Marek Jabłoński, Justyna Paś, Stanisław Maśnica, Bartłomiej Maśnica.