Ogłoszenia na 2 Niedzielę Adwentu – 4 grudnia 2022 r.

1. W tygodniu Roraty o godz. 17:00.

2. Kalendarz liturgiczny

Wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

Środa – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.  Msze św.:  8:00,  10:00,  17:00.

Piątek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

Niedziela – III Niedziela Adwentu. W tym dniu Grupa Misyjna przygotowała kiermasz świąteczny.

3. W  Święto św. Szczepana na sumie obchodzić będziemy jubileusz sakramentu małżeństwa.

Jubileusz 50-lecia obchodzić będą: Ignacy Jazowski i Maria Piekielnicka,

Stanisław Pawlak i Maria Szymusiak, Sławomir Głodziak i Stanisława Babicz, Kazimierz Okarmus i Maria Oskwarek, Władysław Marszałek i Helena Basisty, Władysław Siodłak i Janina Stoch.

Jubileusz 25-lecia obchodzić będą: Krzysztof Spiszak i Monika Kapałka, Eugeniusz Karlak i Maria Małysa.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom roli Rzepkowej.

5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Krzysztof Wójcik, Andzelika Kozieł, Józef Brząkała, Teresa Zborek, Monika Świętek.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej:  Jan Król, Mieczysław Król, Jadwiga Chlebek, Anna Karoń, Krystyna Chlebek.