Ogłoszenia na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 22 listopada 2020r.

1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po Mszy św. o godz. 1130 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

2. Kalendarz liturgiczny

Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

Niedziela – rozpoczynamy okres Adwentu. Na Mszy o godz. 930 odbędzie się obrzęd poświecenia opłatków i wieńca adwentowego.

3. Poświęcenie medalika dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii św. odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia na Mszy św. o godz. 930.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom roli Rokickiej.

5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Marian Cesarz, Henryk Cesarz, Stanisława Hraca, Bronisława Kurczak, Marian Kurczak.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z roli Rzepkowej: Sylwia Folwas, Krzysztof Wójcik, Jan Brząkała, Roman Brząkała, Józef Brząkała.